Rámečky nejen pro nás, aneb Okamih pomáhá

Ptáte se oč jde, co je Okamih a jaké rámečky?

Vše Vám rádi přiblížíme v následujícím textu (nebo nahlídněte na Okamih blog popřípadě Okamih Facebook).

Varianta 1

Okamih je dítětem dvou manželů, kterým se zrodil nápad téměř souběžně s narozením jejich dcerky.
Ve své dílně vytvořili k této příležitosti svůj první rámeček – „Den kdy se zastavil čas“ a tehdy začalo jejich tvoření, pod které se začali připojovat i lidé se zdravotními postiženími.

Okamih je moment přítomnosti, ve kterém je ukryto tajemství našeho štěstí. Tam vnímají manželé Kašparovi, že se skrývá hodnota člověka, za kterou stojí žít a pro kterou stojí za to bojovat. A nejsilnější takovéto momenty se rozhodli ztvárnit do podoby rámečků a dekorací, které jen tak jinde nenajdete a co víc – každý rámeček si můžete naladit podle vlastního vkusu. Mnoho výrobků bylo i vytvořeno na základě podnětů od lidí a ty nejlepší kousky naleznete na eshopu, který čeká na další výzvy – aby Vám splnil sny o kterých možná ještě nevíte 🙂

Varianta 2

Kromě vytváření příležitostí pro lidi se zdravotními postiženími v samotném jádru Okamihu, je jeho smyslem i podporovat aktivity dalších spolků a nadací. Tak jako se podařilo otevřít tuto možnost s naším spolkem Německý ovčák v nouzi.

První a jistě se stane oblíbenějším, protože do něj můžete vložit kus „sebe“ – s možností dotisku a nebo gravírování Vašeho pejska přímo na rámeček, kde jméno pejska a Váš text nesmí chybět.

Udělat každému jednomu člověku radost osobním dárkem a současně tím pomoci i druhým v nouzi – co více bychom si mohli přát. Snad jen, ať se Okamihy šíří dál. 🙂

A pozvat Vás na jejich WEBOVÉ STRÁNKY.

Druhý s motivem spolku – dostupný a decentní s možností vložit jméno Vašeho pejska a svůj text pro povzbuzení.

Na e-shopu naleznete mnoho zajímavých produktů a mezi nimi i 2 druhy rámečků (náhled viz výše) připravené právě pro ty z Vás, kteří nás rádi podpoříte.

Komentáře

komentářů