Psi k VIRTUÁLNÍ adopci

O tyhle pejsky se náš spolek a jeho členové a s námi spolupracující úžasné dočaskářky starají.

Spolek Německý ovčák v nouzi, z.s. mj. financuje jejich krmení, veterinární péči i všechny další nezbytné výdaje.  Někteří psi žijí „pod hlavičkou“ spolku již nastálo (například pro příliš náročnou péči či nevhodnost další adopce), někteří dočasně – než se nám podaří jim najít nový domov.
Zajímá Vás, kteří hledají nový domov?

Dočasná i doživotní finanční i materiální péče spolku o psy je pro spolek  zavazující a náročná.

A právě TADY se otevírá nově i šance pro Vás, kteří nemáte prostory pro pejska, nebo máte naopak zdravotní problém, např.alergii na psa a stejně je to pro Vás srdeční záležitost.. 😊 máme pro Vás možnost vybrat si jednoho našeho doživotního svěřence a toho adoptovat virtuálně-na dálku.

Co tím získáte a jak to funguje?

1. vyberete si pejska

2. zkontaktujete nás

3. po všech formalitách jste patronem pejska

4. dostanete certifikát o adopci na dálku a pokud budete chtít, můžete být označeni i u pejska na webu. Každý měsíc budete dostávat zprávy od pejska z jeho domova, jak se mu daří, včetně fotodokumentace, samozřejmě je možné pejska i navštívit a jít s ním na procházku. 


Chcete se také stát jednou z našich dočaskářek nebo jedním z našich dočaskářů? Zavolejte nám! 

Chcete nám pomoci jinak? Podívejte se jak, či nám nabídněte Váš nápad!
Každý dar či sponzoring  nejen pro tyhle naše pejsky uvítáme!
Těšíme se na Vás!

24.5.2024.

Fenečka Naděje si dnes udělala spolu s Jeanetta Jenedo a Vendula Szlaurová výlet z Ostravy do Prahy na opravu špatně provedené osteosyntézy na VETCENTRUM Duchek v Praze. Po kontrole a revizi osteosyntézy, která je z poloviny mimo obratle bylo zjištěno, že i tak je páteř stabilní, neboť se již zde vytvořila vazivová tkáň. Z tohoto důvodu již nešlo osteosyntézu odstranit a pan MVDr. Duchek operativně odstranil pouze dva šrouby, které byly mimo obratle. I tak má Naděje šanci na relativně normální život. Vše nyní záleží na dalších rehabilitacích, za které moc děkujeme paní Vendule z Rehabky pro tlapky. Paní Jeanettě strašně moc děkujeme za každodenní a velmi náročnou péči.

Fenečka Naděje je financována Nadační fond PSÍ NADĚJE. Budeme nesmírně vděčni za jakýkoliv příspěvek, neboť léčba je velmi nákladná. Přesto věříme, že Naděje má šanci na relativně normální život a rozhodně, že to za to stojí. Naději můžete podpořit v odkaze níže. Všem, kteří pomohou moc děkujeme.

👤👍 Virtuální adoptant:


Metty je cca 13 let stará fenečka NO, která byla jako jeden z prvních NO adoptována pod našim spolkem. Bohužel se z adopce vrátila. Mettynka není vhodná do adopce hned z několika důvodů..trpí separační úzkostí, což mimo jiné znamená, že nesmí zůstat sama bez dozoru , jinak demoluje, snaží se dostat z pozemku. Má strach z uzavřených místností. I zdraví jí již tolik neslouží, má srdeční problémy, spondylózu a mimo to jak už to u ovčáků bývá, sem tam už má unavené i nožky a navíc trpí potravinovou alergií, což znamená, že né všechny granule jsou pro ni vhodné. Povahově je jinak k lidem velmi přátelská Za financování péče o Metty moc děkujeme jeho virtuálnímu adoptantovi

👤👍 Virtuální adoptant:

15.5.2024

Pro našeho psího dědulu Nika se snažíme najít pomoc už strašně dlouhou dobu. Niky nesnese být zavřený v kotci. V kotci se sebepoškozuje a dělá hrozný bordel. Oslovovali jsme s žádostí o pomoc různé organizace, dávali výzvy……i přes masivní sdílení se vhodné umístění nenašlo. Bohužel, o (nyní) již 13letého X BO, který je trošku problémový zájem není.

Poslední kapkou byly zprávy z dočasné péče, kde nyní Niky je. Kvůli sousedskému sporu se jeho kotec musí zrušit a nikde jinde tam pro něj není místo. Čas na přesun máme měsíc. Propadali jsme úplnému zoufalství, co dále….naštěstí se nám pro Nikyho podařilo najít skvělé řešení, a to vytvoření výběhu na pozemku paní Lenka Hrubesova, se kterou náš spolek spolupracuje již od samého začátku. Paní Lenka k sobě bere naše psí důchodce na dožití a již jich měla několik.

Pro Nika máme v plánu udělat výběh za pomocí bytelných, kovových plotových polí o rozloze 40m2. Kotec má svůj. Na fotografiích v příloze můžete vidět prostor pro kotec (od tulipánů dozadu) a na druhé fotce prostor pro výběh.

Až Niky svoje zázemí nebude potřebovat, tak bude sloužit dalším psím seniorům s tím, že časem bychom na pozemek přesunuli další kotce pro tyto staré nechtěné pejsky. Za tuto obrovskou nabídku strašně moc paní Lence děkujeme. Je opravdu minimum lidí, kteří se takovýmto pejskům věnují.

Celková předpokládaná částka za výběh s brankou, boudou, prací a přesun kotce je odhadována na 45.000 Kč. Pokud by jste nám s vytvořením zázemí pro Nika a další psí seniory rádi pomohli, budeme vám nesmírně vděčni. Pomůže jakákoliv libovolná částka…každá koruna se počítá.

Pro Nika jsme založili sbírku na Donio.cz. Pokud by rád někdo Nikymu a dalším psím seniorům něco přispěl, můžete skrze tento odkaz: https://www.donio.cz/pribeh/21018

Všem, kteří se rozhodnou Nikymu pomoci moc děkujeme. Velmi si vaší pomoci vážíme. S vaší pomocí se nám může podařit vytvořit vhodné zázemí pro psí seniory, které nikdo nechce🙏🙏🙏

👤👍 Virtuální adoptant: Lenka Hrubešová

6 odpovědí na “Psi k VIRTUÁLNÍ adopci”

 1. Dobry den,zajima me jestli se mohu zapsat a prispivat na virtualni adopci,ale ziji v zahranici(Kanada),narozena v Liberci. Predem dekuji za odpoved.
  Zdravi Alena Kyselova

 2. Dobry den chtěla jsem se vas zeptat mame tříletého Zlatého Retrivra chtely by jsme mu najit kamaráda ale jelikož bydlime v malem byte tak vime ze mit dalšího pejska není mozne,tak jsem se chtěla zeptat na virtualni adopci co vse to obnasi.Koukala jsem na Sena ale u nej mate napsano nesnasenlivost.Mate ještě další pejsky k virtualni adopci?moc dekuji za odpověď.
  s pranim krasneho dne sl.Veronika Cerna

 3. Dobrý den,

  chtěla bych virtuální adopcí nebo jinou formou přispívat měsíčně Bětce a Moně- každé 1500kč/měsíčně

  děkuji za bližší info a také vyjadřuji obdiv za Vaši starost o pejsky

  s pozdravem
  Simona

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *