Psi k VIRTUÁLNÍ adopci

O tyhle pejsky se náš spolek a jeho členové a s námi spolupracující úžasné dočaskářky starají.

Spolek Německý ovčák v nouzi, z.s. mj. financuje jejich krmení, veterinární péči i všechny další nezbytné výdaje.  Někteří psi žijí „pod hlavičkou“ spolku již nastálo (například pro příliš náročnou péči či nevhodnost další adopce), někteří dočasně – než se nám podaří jim najít nový domov.
Zajímá Vás, kteří hledají nový domov?

Dočasná i doživotní finanční i materiální péče spolku o psy je pro spolek  zavazující a náročná.

A právě TADY se otevírá nově i šance pro Vás, kteří nemáte prostory pro pejska, nebo máte naopak zdravotní problém, např.alergii na psa a stejně je to pro Vás srdeční záležitost.. 😊 máme pro Vás možnost vybrat si jednoho našeho doživotního svěřence a toho adoptovat virtuálně-na dálku.

Co tím získáte a jak to funguje?

1. vyberete si pejska

2. zkontaktujete nás

3. po všech formalitách jste patronem pejska

4. dostanete certifikát o adopci na dálku a pokud budete chtít, můžete být označeni i u pejska na webu. Každý měsíc budete dostávat zprávy od pejska z jeho domova, jak se mu daří, včetně fotodokumentace, samozřejmě je možné pejska i navštívit a jít s ním na procházku. 


Chcete se také stát jednou z našich dočaskářek nebo jedním z našich dočaskářů? Zavolejte nám! 

Chcete nám pomoci jinak? Podívejte se jak, či nám nabídněte Váš nápad!
Každý dar či sponzoring  nejen pro tyhle naše pejsky uvítáme!
Těšíme se na Vás!


SEN

Sen

Senovi je sice jen 6r (*2014) a je to bývalý služební pes PČR, který byl vyřazen ze služby ze zdravotních důvodů. Sen má vážné problémy se slinivkou. Mezi jeho další nešvary patří absolutní nesnášenlivost k dalším živým tvorům :/. Za financování péče o Sena moc děkujeme jeho virtuálnímu adoptantovi

👤👍 Virtuální adoptant: Eva Emini 


Metty

Metty je cca 8 let stará fenečka NO, která byla jako jeden z prvních NO adoptována pod našim spolkem. Bohužel se z adopce vrátila. Mettynka není vhodná do adopce hned z několika důvodů..trpí separační úzkostí, což mimo jiné znamená, že nesmí zůstat sama bez dozoru , jinak demoluje, snaží se dostat z pozemku. Má strach z uzavřených místností. I zdraví jí již tolik neslouží, má srdeční problémy, spondylózu a mimo to jak už to u ovčáků bývá, sem tam už má unavené i nožky a navíc trpí potravinovou alergií, což znamená, že né všechny granule jsou pro ni vhodné. Povahově je jinak k lidem velmi přátelská Za financování péče o Metty moc děkujeme jeho virtuálnímu adoptantovi

👤👍 Virtuální adoptant:

Barney

Barneyho jsme převzali do doživotní péče od jiného útulku potom, kdy byl třikrát vrácen z adopce a jeho psychický stav nebyl příliš dobrý. Barneymu je úctyhodných dvanáct let a zaslouží si užít svůj psí důchod, tak jak se patří….v klidu se svou milující rodinou, která už ho nikdy neopustí. Za financování péče o Barneyho moc děkujeme jeho virtuálnímu adoptantovi.

👤👍 Virtuální adoptant: Markéta Zývalová

6 odpovědí na “Psi k VIRTUÁLNÍ adopci”

 1. Dobry den,zajima me jestli se mohu zapsat a prispivat na virtualni adopci,ale ziji v zahranici(Kanada),narozena v Liberci. Predem dekuji za odpoved.
  Zdravi Alena Kyselova

 2. Dobry den chtěla jsem se vas zeptat mame tříletého Zlatého Retrivra chtely by jsme mu najit kamaráda ale jelikož bydlime v malem byte tak vime ze mit dalšího pejska není mozne,tak jsem se chtěla zeptat na virtualni adopci co vse to obnasi.Koukala jsem na Sena ale u nej mate napsano nesnasenlivost.Mate ještě další pejsky k virtualni adopci?moc dekuji za odpověď.
  s pranim krasneho dne sl.Veronika Cerna

 3. Dobrý den,

  chtěla bych virtuální adopcí nebo jinou formou přispívat měsíčně Bětce a Moně- každé 1500kč/měsíčně

  děkuji za bližší info a také vyjadřuji obdiv za Vaši starost o pejsky

  s pozdravem
  Simona

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *