Psi k VIRTUÁLNÍ adopci

O tyhle pejsky se náš spolek a jeho členové a s námi spolupracující úžasné dočaskářky starají.

Spolek Německý ovčák v nouzi, z.s. mj. financuje jejich krmení, veterinární péči i všechny další nezbytné výdaje.  Někteří psi žijí „pod hlavičkou“ spolku již nastálo (například pro příliš náročnou péči či nevhodnost další adopce), někteří dočasně – než se nám podaří jim najít nový domov.
Zajímá Vás, kteří hledají nový domov?

Dočasná i doživotní finanční i materiální péče spolku o psy je pro spolek  zavazující a náročná.

A právě TADY se otevírá nově i šance pro Vás, kteří nemáte prostory pro pejska, nebo máte naopak zdravotní problém, např.alergii na psa a stejně je to pro Vás srdeční záležitost.. 😊 máme pro Vás možnost vybrat si jednoho našeho doživotního svěřence a toho adoptovat virtuálně-na dálku.

Co tím získáte a jak to funguje?

1.vyberete si pejska

2.zkontaktujete nás

3.a po všech formalitách jste patronem pejska

4.dostanete certifikát o adopci na dálku a pokud budete chtít, můžete být označeni i u pejska na webu. Každý měsíc budete dostávat zprávy od pejska z jeho domova, jak se mu daří, včetně fotodokumentace, samozřejmě je možné pejska i navštívit a jít s ním na procházku. 


Chcete se také stát jednou z našich dočaskářek nebo jedním z našich dočaskářů? Zavolejte nám! 

Chcete nám pomoci jinak? Podívejte se jak, či nám nabídněte Váš nápad!
Každý dar či sponzoring  nejen pro tyhle naše pejsky uvítáme!
Těšíme se na Vás!


Hommer

Hommer je také „hodně letý“ ovčák, který zůstává v péči spolku – u naší hodné dočaskářky, kde si, domácky Maxíček, užívá plnými doušky pohodový a zasloužilý psí důchod.

👤👍 Virtuální adoptant: Alena Kyselová (Kanada) 


SEN

Sen

Senovi je sice jen 5r (*2014) a je to bývalý služební pes PČR, který byl vyřazen ze služby ze zdravotních důvodů. Sen má vážné problémy se slinivkou. Mezi jeho další nešvary patří absolutní nesnášenlivost k dalším živým tvorům :/

👤👍 Virtuální adoptant: Eva Emini (ČR)


Blek

Blek (*2008) je bývalý policejní pes….

👍 Virtuální adoptant: Alena Kyselová (Kanada) 


Mona

Mona je fenečka, která se k nám dostala do doživotní péče z útulku Jimlín, kde čekala na svůj domov strašně dlouhou dobu. Vzhledem k tomu, že ji rušné prostředí útulku nedělalo moc dobře a začalo se to podepisovat na jejím zdravotním stavu, tak jsme se s útulkem domluvili na přechod Mony k nám.

👤❌ Virtuální adoptant: 


Bětka

Bětka je převzata z Jimlínského útulku, její zdravotní stav není úplně nejlepší a další setrvání v prostorách útulku nebylo nadále možné. Krom toho, že fenečka trpí občasnými záchvaty (zřejmě epilepsie), tak také hůře vidí, díky přeražené nosní přepážce chrčí. Také není moc snášenlivá k ostatním pejskům.

👤❌ Virtuální adoptant: 

4 odpovědi na “Psi k VIRTUÁLNÍ adopci”

 1. Dobry den,zajima me jestli se mohu zapsat a prispivat na virtualni adopci,ale ziji v zahranici(Kanada),narozena v Liberci. Predem dekuji za odpoved.
  Zdravi Alena Kyselova

 2. Dobry den chtěla jsem se vas zeptat mame tříletého Zlatého Retrivra chtely by jsme mu najit kamaráda ale jelikož bydlime v malem byte tak vime ze mit dalšího pejska není mozne,tak jsem se chtěla zeptat na virtualni adopci co vse to obnasi.Koukala jsem na Sena ale u nej mate napsano nesnasenlivost.Mate ještě další pejsky k virtualni adopci?moc dekuji za odpověď.
  s pranim krasneho dne sl.Veronika Cerna

 3. Dobrý den,

  chtěla bych virtuální adopcí nebo jinou formou přispívat měsíčně Bětce a Moně- každé 1500kč/měsíčně

  děkuji za bližší info a také vyjadřuji obdiv za Vaši starost o pejsky

  s pozdravem
  Simona

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *