Psi k VIRTUÁLNÍ adopci

O tyhle pejsky se náš spolek a jeho členové a s námi spolupracující úžasné dočaskářky starají.

Spolek Německý ovčák v nouzi, z.s. mj. financuje jejich krmení, veterinární péči i všechny další nezbytné výdaje.  Někteří psi žijí „pod hlavičkou“ spolku již nastálo (například pro příliš náročnou péči či nevhodnost další adopce), někteří dočasně – než se nám podaří jim najít nový domov.
Zajímá Vás, kteří hledají nový domov?

Dočasná i doživotní finanční i materiální péče spolku o psy je pro spolek  zavazující a náročná.

A právě TADY se otevírá nově i šance pro Vás, kteří nemáte prostory pro pejska, nebo máte naopak zdravotní problém, např.alergii na psa a stejně je to pro vás srdeční záležitost.. 😊 máme pro vás možnost vybrat si jednoho našeho doživotního svěřence a toho adoptovat virtuálně-na dálku.

Co tím získáte a jak to funguje?

1.vyberete si pejska

2.zkontaktujete nás

3.a po všech formalitách jste patronem pejska

4.dotanete certifikat o adopci na dálku a pokud budete chtít, můžete být označeni i u pejska na webu. Každý měsíc budete dostávat zprávy od pejska z jeho domova, jak se mu daří, včetně fotodokumentace. 


Chcete se také stát jednou z našich dočaskářek nebo jedním z našich dočaskářů? Zavolejte nám! 

Chcete nám pomoci jinak? Koukněte se jak, či nám nabídněte Váš nápad!
Každý dar či sponzoring  nejen pro tyhle naše pejsky uvítáme!
Těšíme se na Vás!


Hommer

Hommer

Hommer je také „hodně letý“ ovčák, který zůstává v péči spolku – u naší hodné dočaskářky, kde si, domácky Maxíček, užívá plnými doušky pohodový a zasloužilý psí důchod.


SEN
Sen

Sen

Senovi jsou sice teprve 4r (2014) a je to bývalý služební pes PČR, který byl vyřazen ze služby ze zdravotních důvodů. Sen má vážné problémy se slinivkou. Mezi jeho další nešvary patří absolutní nesnášenlivost k dalším živým tvorům :/


Ron
Ron

Ron

Starý ovčák žijící ve vlastních výkalech, bez venčení, bez kontaktu s člověkem, nekastrován ve společnosti nekastrované fenky!!!….. Živořili v malém odporném kotci s jednou boudou…. Ron byl avizován jako údajně starý a ostřejší.