Psi k adopci

Psi, kteří hledají domov.

Adoptujte pejska!

Pokud se Vám některý z pejsků, kteří jsou na této stránce „Psi k adopci“, líbí, přečtěte si naše podmínky adopce a volejte!
Na adopci si ještě netroufáte, ale o pejska máte opravdu zájem? Ozvěte se nám, existuje i forma dočasné péče!
Pokud byste nám chtěli pomoci i třeba „pouhou“ pomocí při venčení některých z nich, budeme moc rádi!


Bax

Bax
Bax je 11 měsíční X NO.  Je velký, k lidem přátelský, k ostatním psům konfliktní, ale vzhledem k jeho věku půjde tento zlozvyk snadno odstranit. Další fotky naleznete v našich příspěvcích.

 

 


Kessie a Caesar

Kessie a Caesar

Osmiletá fena NO Kessie a tříletý RTW Caesar hledají domov společně.
K nám přišli z Neratovickeho útulku, kde se ocitli po smrti majitele. Celý život byli spolu… K adopci bychom je rádi umístili společně.

Kessie je mazlivá dáma v letech, ale k ostatním pejskům umí být někdy ostřejší. Caesar je rovněž hodně mazlivý, má neuvěřitelnou sílu a i on umí být na některé pejsky ostřejší. Oba dva se rychle na svého pána upnou a bezmezně ho milují. Za všechno jsou hrozně moc vděční. Další fotky či reportáž na TV Barrandov  najdete v našich průběžných příspěvcích.


Sandy

Sandy

Sandy je fenečka NO, která celý svůj život strávila na jednom pražském parkovišti jako hlídací pes. Na parkovišti byl však zaveden elektronický systém a pro Sandynku už tak nebylo uplatnění.
V současné době je v dočasné péči a hledá DOMOV! Její snášenlivost k ostatním zvířátkům je individuální a musí se vyzkoušet. Další fotky  nebo reportáž na TV Barrandov najdete v našich příspěvcích.


Desy
Desy

Desy

Desy je překrásné štěndo NO, které je původně z množírny. Nyní mu je 9 měsíců a dle slov původního majitele je problémový (příliš bojácný). Nyní je u nás na převýchově, pak bude hledat nový domov.

 

 


Marley

Marley

Marlyho příběh začíná v zimě tohoto roku,kdy ho někdo přivázal k zábradlí před jednou veterinární klinikou nedaleko Plzně. Chudák na svého “páníčka” věrně čekal a naříkal, ale zbytečně….zdá se, že se ho tak někdo zbavil….. Po nějaké době si ho všiml zaměstnanec kliniky a vzal ho k sobě domů. V místě nálezu byly vylepeny letáky, vše oznámeno příslušným úřadům…. jak se však dalo čekat, nikdo se nepřihlásil…. Taková byla Marlyho cesta k nám. Nyní bude fešák hledat nový (a poslední) DOMOV.

Marlye je cca 4-5 lety BŠO, který je překvapivě velmi přátelský a vyrovnaný, což je u BŠO pocházejících ze špatných podmínek velmi vzácné. Zatím se tedy zdá absolutně bezproblémový. Sice si sem tam zakňučí, ale jinak zbytečně neštěká a neničí. K lidem a dětem přátelský, hravý. Má rád balónky a lidskou společnost. Vztah k jiným psům je potřeba vyzkoušet, ale s fenkami se zda být v pohodě…..

Do nového domova půjde Marlye po podpisu adopční smlouvy a po provedení předadopční kontroly. Marlye je očkovaný, odblešený, odčervený, čipovaný a bude kastrovaný.

 

 


Adoptujte některého z nich!