Psi k adopci

Jestliže patříte k milovníkům německých ovčáků, hledáte psího parťáka a rádi by jste pomohli nějakému v útulku, tak jste na správném místě.  Na této stránce naleznete aktuální nabídku psů, kteří jsou již připraveni na odchod do svého nového domova. U každého z nich je umístěn krátký popis a rovněž odkaz na Facebookové stránky (pokud nejste uživatel Facebooku, tak prosím použijte druhý odkaz – Pesweb.cz), kde naleznete album včetně podrobných informací a fotografií.

V případě, že by jste měli o nějakého našeho svěřence zájem, tak si prosím pozorně přečtěte naše podmínky adopce ,a potom nás prosím kontaktujte buď na tel. čísle: 602 785 221 (stačí poslat sms, zavoláme vám zpátky) nebo prostřednictvím e-mailu: info@novnouzi.cz

 

Beníčkovi je 8 let a celý život žil se svojí paničkou na venkově. Panička před časem odešla do domova důchodců a Beníček zůstal sám u domu. Poté se ho ujala jedna paní, která žije ve městě, kde to Beníček absolutně nezvládal. Pro Beníčka hledáme domov u někoho, kdo bydlí mimo ruch města. Nejlépe někde na vesnici dál od frekventovaných silnic. Beníček je strašně moc hodný, zvyklý na kočky a s fenkami si rovněž skvěle rozumí. Naučil se chodit na vodítku, ale je potřeba počítat s tím, že je to velký a silný pes, který když se něčeho lekne, tak majitel musí mít dost síly na to, aby ho udržel. Krom jeho bázlivosti je to absolutní pan úžasňák, který by se furt jen mazlil. V současné době je zvyklý na pobyt venku, ale v mrazech by jistě uvítal místo v chladnější části domu. Nyní se nachází nedaleko České Lípy.

Více informací zde:

Morana jsme převzali na žádost majitele z důvodu složité rodinné situace. .Je mu 14 měsíců a je to X australské Kelpie a NO. Moránek je zprvu velmi nedůvěřivý a reaktivní. Po bližším seznámení je snadno korigovatelný a po navázání důvěry je mazlivý a přátelský. Nevhodný k dětem. Co se týká snášenlivosti, tak po seznámení s fenkami je úplně bezproblémový a psy si vybírá. V dočasné péči v současné době funguje v pohodě s kočkou, potkanem a papouškem. Je kastrovaný, očkovaný, čipovaný .Česká Lípa.

Více informací zde:

Rockyho jsme převzali do péče od jiného útulku. Jsou mu 3 roky a je velmi aktivní. Rocky potřebuje pevnou ruku a jasně stanovena pravidla. Rocky není zatím vhodný k dětem a ani k jiným zvířatům. Nyní u něj probíhá socializace a jeho stav se postupně lepší. Rocky by byl vhodný k jednomu člověku, kterému bude skvělým parťákem. Rocky je kastrovaný, očkovaný, čipovaný. Přelouč.

Více informací zde:

Hope je devítiletá fenečka NO, kterou jsme přijali na akutní prosbu ze SR. Podle dostupných informací pochází z množírny a její majitel ji kvůli jejímu zdravotnímu stavu vykopl na ulici. Hope byla nalezena s těžkou podvýživou a s obrovským tumorem visejícím z břicha. V útulku v SR Hope podstoupila operaci, kdy ji byl tumor odstraněn a rovnou byla provedena i kastrace. Bohužel, nedopatřením se tumor neposlal na histologii, avšak následné RTG vyšetření celého těla žádné metastáze neodhalilo. Pravděpodobně se jednalo o benigní nádor. V současné době je Hope u nás a dává se do pořádku. Je to velice aktivní a neskutečně přátelská fenečka, která je vděčná úplně za všechno. O samotě nic neničí, neštěká. Na ostatní zvířata nijak nereaguje. Pro Hope hledáme domov nejlépe v RD se zahrádkou s přístupem dovnitř do domu.

Více informací zde: