Psi k adopci

Jestliže patříte k milovníkům německých ovčáků, hledáte psího parťáka a rádi by jste pomohli nějakému v útulku, tak jste na správném místě.  Na této stránce naleznete aktuální nabídku psů, kteří jsou již připraveni na odchod do svého nového domova. U každého z nich je umístěn krátký popis a rovněž odkaz na facebookové stránky (pokud nejste uživatel facebooku, tak prosím použijte druhý odkaz – pesweb), kde naleznete album včetně podrobných informací a fotografií.

V případě, že by jste měli o nějakého našeho svěřence zájem, tak si prosím pozorně přečtěte naše podmínky adopce ,a potom nás prosím kontaktujte buď na tel. čísle: 602 785 221 (stačí poslat sms, zavoláme vám zpátky) nebo prostřednictvím e-mailu: info@novnouzi.cz

 


Jimmy

Jimmy je nádherný, mohutný cca 3 roky starý kříženec NO, kterého se s největší pravděpodobností někdo zbavil vyhozením z vozu. K nám se dostal ve zbídačeném stavu, ale nyní už je úplně v pořádku.  Co se týká jeho povahových vlastností, tak Jimmy není pes úplně pro každého, ale svého pána bezmezně miluje a dovolí mu úplně vše. Lze ho naučit respektovat i další členy rodiny, ale k cizím je obezřetný a je nutné počítat se zvýšenou opatrností při kontaktu s dalšími lidmi. Není vhodný k malým dětem a ani k menším hospodářským zvířatům. S většími problém nemá. Nyní je umístěn ve venkovním kotci, na který je zvyklý a vyhovuje mu.  Jimmy by byl vhodný k někomu, kdo žije v rodinném domku se zahradou, kterou Jimmy spolehlivě ohlídá.

 Více informací včetně fotografií naleznete zde:  facebook  / pesweb.cz


Shadow ♂

NO 

*2015

POVAHA: tvrdší

SNÁŠENLIVOST: ❌ socializace ❌

ZDRAVÍ: ✔

DOČASNÁ PÉČE: Přelouč

Více informací a fotek na FB

Bližší popis na pesweb.cz


Jimmík ♂

APBT x SH (Americký Pit Bull Terier x Sibiřský Husky)

*2018

POVAHA: milá, přátelská

SNÁŠENLIVOST:  psi ✔ děti ✔

ZDRAVÍ: ✔

DOČASNÁ PÉČE: u Prahy

Více informací a fotek na FB

Bližší popis na pesweb.cz


 

Kenny ♂

Kenny je 4letý NO s PP a k nám se dostal z rodiny,která na něj z důvodu zaměstnání nemá vůbec čas. Kenny je nesocializovaný. 

Více informací a fotek na FB

Bližší popis na pesweb.cz


 

Nira ♀

x NO

*2016

POVAHA:  přátelská

SNÁŠENLIVOST:  ✔

ZDRAVÍ: ✔

DOČASNÁ PÉČE: Přelouč

Více informací a fotek na FB

Bližší popis na pesweb.cz

 

❕Adoptujte některého z nich ❕