Psi k adopci

Psi, kteří hledají domov.

Adoptujte pejska!

Pokud se Vám některý z pejsků, kteří jsou na této stránce „Psi k adopci“, líbí, přečtěte si naše podmínky adopce a volejte!
Na adopci si ještě netroufáte, ale o pejska máte opravdu zájem? Ozvěte se nám, existuje i forma dočasné péče!
Pokud byste nám chtěli pomoci i třeba „pouhou“ pomocí při venčení některých z nich, budeme moc rádi!


Bax

Bax
Bax je 11 měsíční X NO.  Je velký, k lidem přátelský, k ostatním psům konfliktní, ale vzhledem k jeho věku půjde tento zlozvyk snadno odstranit. Další fotky naleznete v našich příspěvcích.

 

 


Kessie a Caesar

Kessie a Caesar

Osmiletá fena NO Kessie a tříletý RTW Caesar hledají domov společně.
K nám přišli z Neratovickeho útulku, kde se ocitli po smrti majitele. Celý život byli spolu… K adopci bychom je rádi umístili společně.

Kessie je mazlivá dáma v letech, ale k ostatním pejskům umí být někdy ostřejší. Caesar je rovněž hodně mazlivý, má neuvěřitelnou sílu a i on umí být na některé pejsky ostřejší. Oba dva se rychle na svého pána upnou a bezmezně ho milují. Za všechno jsou hrozně moc vděční. Další fotky či reportáž na TV Barrandov  najdete v našich průběžných příspěvcích.


Ronny
Ronny

Ronny

Tenhle dvouletý fešák si za svůj krátký život už stihl projít peklem. Jako malé štěňátko zažil hlad, bolest a absolutní nezájem. Když vyrostl, tak se ho jeho původní majitel chtěl zbavit úplně a odvedl ho na veterinu, kde se dožadoval jeho uspání. Naštěstí se mu jeho záměr nepovedl….. Zdálo se, že se na Ronnyho usmálo konečně i štěstí v podobě jeho druhé paničky….bohužel jen na chvíli… V novém domově byl rok, ale panička se dostala do složité životní situace a chce pro něj lepší domov.

Ronny je velmi hravý, má rád procházky a zbožňuje děti. Co se týká snášenlivosti, tak fenky jsou absolutně bez problému, psy si vybírá. Hledáme pro něj někoho kdo by se mu mohl dostatečně věnovat, a kdo by mu mohl nabídnout stabilní domov, který bude už ten poslední.


Desy
Desy

Desy

Desy je překrásné štěndo NO, které je původně z množírny. Nyní mu je 9 měsíců a dle slov původního majitele je problémový (příliš bojácný). Nyní je u nás na převýchově, pak bude hledat nový domov.

 

 


 Adoptujte některého z nich!