Psi k adopci

Psi, kteří hledají domov.

Adoptujte pejska!

Pokud se Vám některý z pejsků, kteří jsou na této stránce „Psi k adopci“, líbí, přečtěte si naše podmínky adopce a volejte!
Na adopci si ještě netroufáte, ale o pejska máte opravdu zájem? Ozvěte se nám, existuje i forma dočasné péče!
Pokud byste nám chtěli pomoci i třeba „pouhou“ pomocí při venčení některých z nich, budeme moc rádi!


Kessie a Caesar

Caesar

4letý RTW Caesar je hodně mazlivý, má neuvěřitelnou sílu a umí být na některé pejsky ostřejší. Rychle na svého pána upne a bezmezně ho miluje. Za všechno je hrozně moc vděčný.

Původně byl inzerován s Kessie, čas ale rozhodl a museli se kvůli zdravotnímu stavu oddelit, což jim nevadilo. Kessie si omotala kolem drápku „šéfovou“ spolku a tím si vysloužila Nový domov u ni 😍

 Další fotky či reportáž na TV Barrandov  najdete v našich průběžných příspěvcích.

 


 

Apollo

Apollo

Apollo je ve věku, kdy nejvíce potřebuje stabilní zázemí a výchovu….
Předešlé pendlování se na něm hodně podepsalo. Apollovi je 10 měsíců, umí základní povely, ale je na něm potřeba ještě zapracovat. Chová se jako klasický puberťák a je potřeba mu nastolit jasná pravidla.
Jinak je moc hodný a velmi chápavý.
Hledáme pro něj někoho aktivního se zkušenostmi, kde by našel svůj poslední DOMOV.

 


 

Roxy

Roxy jsme převzali od jiné organizace pomáhající pejskům v nouzi, kde se ocitla pravděpodobně potom, co se jí někdo zbavil. Roxynka je X BOM (maliňáka) a je jí cca 1,5 roku. Je velmi temperamentní a vyžaduje hodně pohybu. Jinak je snášenlivá k ostatním pejskům, ale fenky si vybírá. Roxy je kastrovaná, čipovaná a očkovaná.Vhodná do rodiny s dětmi. Další informace budou doplněny postupně. .

 


 

Nero

Nero

Nero je 5ti letý NO, kterého si jeho páníček pořídil před několika lety. Původně se mu věnoval, ale postupně jeho zájem o Nera ubýval, až se ztratil úplně. Nerův majitel je víc než rok nezvěstný a o Nera se tak starala jeho matka, která je však po vážném úraze a péče o něj není v jejich silách, nyní je u nás pod spolkem.
Dle jejích slov je Nero hodný, přátelský, bezkonfliktní a vděčný úplně za všechno. Poslední zhruba rok byl zavřen v kotci a to se na něm podepsalo -> trpí separační úzkostí 🙁
Hledáme po něj někoho, kdo mu pomůže jeho strach alespoň eliminovat.
Najde pomoc u Vás?

 


 

Sanny

Sanny

byla nalezena v obci Kuks, odkud jsme ji od OU převzali a nyní je v dočasné péči . Její nalezení je všude nahlášeno a vyvěšeno a čeká se až uplyne zákonem stanovena lhůta, aby mohla jít do adopce. Je jí okolo 3 let a je hodná, bezkonfliktní.


 

Jimmy

Jimmy

Jimmy je tříletý NO, kterého našla naše úžasná dočasková teta Moni Ryanova a poskytla mu azyl do doby než se najde jeho pán….
Přestože je Jimmy nahlášený všude, tak se o něj nikdo doposud nepřihlásil….
z tohoto důvodu jsme ho vzali pod spolek a nyní může již odejít do nového domova.

Jimmy je zpočátku velmi nedůvěřivý, ale po nějaké době je z něho neskutečný mazel, který by pro pohlazení udělal úplně vše. Co se týká snášenlivosti, tak ostatní psy zvládá, kočky vůbec, ale větší hospodářská zvířata by měla být rovněž bez problémů. Postupně budou informace doplněny.


 

 

Honey

Honey

Honey, fenečka 6 měsíců stará. Je poměrně plachá a bojí se dětí. Jinak bezkonfliktní. Je velmi aktivní a je to čistokrevný NO dlouhosrstý. Nyní v DO v Ostravě.

 


Adoptujte některého z nich!