Psi k adopci

Adoptujte pejska!

Pokud se Vám některý z pejsků, kteří jsou na této stránce „Psi k adopci“, líbí, přečtěte si naše podmínky adopce a napište nam co nejvíce o sobě na info@novnouzi.cz !

Na adopci si ještě netroufáte, ale o pejska máte opravdu zájem? Ozvěte se nám, existuje i forma dočasné péče!

Pokud byste nám chtěli pomoci i třeba jen na akcích, nebo cestujete a rádi fotite? Vaše fotky můžou ukázat naše pejsky v lepším „svetle“ a díky vám sežene lépe domov!

Dalším nabídkám pomoci se také nebráníme, klidně napište / zavolejte.


Ron

Ron je nádherný X švýcarského ovčáka a NO, je mu 1 rok a je to bezproblémový kluk. Ronův životní start nebyl moc šťastný. Jako štěně se dostal do rodiny, kde strávil několik měsíců přivázaný na krátkém řetězu. Nikoho nezajímal, nikdo se o něj nestaral. Naštěstí ho to nijak nepoznamenalo a fešák potřebuje jen lekci socializace, pak může jít hned k vam 😉


Jimmy

Jimmy

Jimmy je tříletý NO, kterého našla naše úžasná dočasková teta Moni Ryanova a poskytla mu azyl do doby než se najde jeho pán….
Přestože je Jimmy nahlášený všude, tak se o něj nikdo doposud nepřihlásil….
z tohoto důvodu jsme ho vzali pod spolek a nyní může již odejít do nového domova.

Jimmy je zpočátku velmi nedůvěřivý, ale po nějaké době je z něho neskutečný mazel, který by pro pohlazení udělal úplně vše. Co se týká snášenlivosti, tak ostatní psy zvládá, kočky vůbec, ale větší hospodářská zvířata by měla být rovněž bez problémů.


 

Honey

Honey

Honey, fenečka 6 měsíců stará. Je poměrně plachá. Jinak bezkonfliktní. Je velmi aktivní a je to čistokrevný NO dlouhosrstý.


Maira a Brok
Maira a Brok

Maira

Maira se k nám dostala od původní majitelky, která se přestěhovala a pesani tak přišli o střechu nad hlavou.

Maira je 3letá fenečka, x NO.

Co se týká snášenlivosti, tak na lidi je moc přátelska, zvykla na koně, ale jiná zvířata údajně nic moc.


Angie
Angie

Angie  (Enží)

Angie je cca 1-2 roky stará X BO s něčím menším:-). Je velmi přátelská a hravá. Jak je u „maliňáků“ typické, tak je i Angie neúnavná a vyžaduje hodně pohybu. Jinak je to bezproblémová fenečka, která by ráda měla své DOMA


Ben
Ben

Ben

Ben je roční BO malinois a přestože se jedná o nádherného a mladého maliňáčka, tak ho doposud moc velké štěstí nepotkalo. Už vystřídal dva domovy, přičemž v prvním domově si s výchovou moc hlavu nelámali,a tak si Beníček rostl jako kůl v plotě světem nepolíben….dál ten příběh zná asi každý…

Beník hledá domov u někoho zkušenějšího a určitě bude potřebovat vysoký plot.


Bria
Bria

Bria

Bria je roční fenečka BO malinois, která byla vyřazena jako nevhodná do služebního výcviku. Je trochu plachá, ale jinak je to moc přátelská a hodná holka vhodná, jak do rodiny s dětmi, tak i ke sportovní kynologii. Nejlépe kombinace obojího:-) Je bezkonfliktní k fenkám a i ke psům. Nyní je v DO ještě s další fenečkou a psem a úplně bez problémů.

Bria bude uvolněna k adopci do aktivní rodiny, kde bude brána jako její právoplatný člen. 


Jessie
Jessie

Jessie

Jessie je 10 let stará fenečka, která se k nám dostala od původních majitelů. Je to pohodová fenečka, která má ráda všechny a všechno, nutno ovšem brát v potaz, že je starší a chce i svůj klid-nevhodna k „dotěrným“ štěňatům. Nemá problém s jakýmkoliv zvířátkem, je absolutně submisivní a bezkonfliktní.

Adoptujte některého z nich!