Givt pomáhá seniorům

Vážení,

máme pro vás novinky ohledně činnosti NO v nouzi a také se na vás obracíme s žádostí o pomoc.

Dlouhou dobu se snažíme vymyslet, jak pomáhat právě NO nemocným a starým a nyní se díky jedné naší „tety“ vyskytla možnost vybudování menšího azylu pro tyto NO. Strašně moc jí za to děkujeme.  S touhle tetou spolupracujeme od samého začátku a v péči měla na dožití už několik NO. Nyní má v péči další tři pejsky na dožití a to starého vysloužilého policejního psa Bleka, fenečku Monu, která má problémy se slezinou a přibyla i fenečka Bětka, která má pravděpodobně epilepsii a další zdravotní problémy.

Všechny pejsky má naše „teta“ ubytované v domácím prostředí a je o ně skvěle postaráno. Kvůli narůstajícímu počtu pejsků byla na zahradě právě dokončena stavba výběhů, které byly nezbytné, protože nebylo moc reálné nechat je bez dozoru po dobu nepřítomnosti společně na jedné zahradě. Rádi bychom pejskům pro jejich maximální komfort vybudovali zázemí, kde by mohli po dobu její nepřítomnosti být venku, ale měli by také možnost se někde schovat a v zimě ohřát. Z tohoto důvodu bychom rádi pořídili 4 kotce/přístřešek s kvalitními vytápěnými boudami, kde by mohli být po dobu její nepřítomnosti.

Vzhledem k finanční náročnosti celého projektu, se obracíme na Vás, širší veřejnost, s žádostí o finanční výpomoc. Kdo by se s námi rád zapojil do pomoci pro psí seniory v nouzi, uvádíme číslo našeho  transparentního účtu vedeného u Monety Money Bank:  222 680 646 / 0600 (Všechny případné dárce prosíme, aby uváděli do poznámky pro příjemce AZYL PRO PSÍ SENIORY).

Všem, kteří se rozhodnou pomoci předem z celého srdce MOC DĚKUJEME. Vděčni budeme samozřejmě za jakýkoliv příspěvek. Jak se říká, každá koruna se počítá.

Pokud nemáte možnost nás podpořit přes transparentní účet, naskytla se nám pomoc za pomoci Givt pomocníka.

Stáhněte si Pomocníka do vašeho prohlížeče (Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera) a my za to dostaneme od GIVTu 50 korun

S givtím Pomocníkem můžete nakupovat přes internet jak jste zvyklí, ale část peněz z vaší objednávky půjde na dobrou věc pro naši organizaci. Důležité je, že při tom neplatíte nic navíc a Pomocník vás vždy upozorní na možnost přispět tam, kde je to možné. 

Pomocníka si přidejte tady ➡  http://bit.ly/50kc-pro-NO-v-nouzi

Akce platí od 17. – 19. 9. 2019. Děkujeme, za všechny stažené Pomocníky a sdílení tohoto příspěvku mezi vaše blízké, vážíme si toho. 🐕

👉 BEZ VÁS SE NEOBEJDEME 💙🐺

Všechny faktury vztahující se k výstavbě kotců/přístřešků a vytápěných boud budou včetně celého zúčtování budou pravidelně zveřejňovány v naší skupině na fb

Všem, kteří se rozhodnou pomoci ještě jednou MOC DĚKUJEME! Velmi si vaší pomoci vážíme. Prosíme rovněž o sdílení, předem moc děkujeme.

Komentáře

komentářů