Virtuální adopce

Rádi bychom vám představili fenky, které lze adoptovat na dálku a tak se stát jejich patronem.

Důvodu proč adoptovat je několik. Mimo jiné třeba to, že nemáte dostatek času se věnovat každý den psovi, nebo máte alergii, či vám v bytě psa jednoduše nedovolí… Variant je nespočet.

Právě proto nabízíme k virtuální adopci naše pejsky, kteří by jinak těžce hledali domovy (stáří, nemoc, jiný handicap..)

Někteří z nich již své adoptivní majitele mají, ale stále se mezi nimi najdou i volní..

Mona a Bětka z Jimlínského útulku k virtuální adopci
♥️ Bětka (Barborka)

Barborku jsme převzali v září 2019 z jimlínského útulku, ve kterém nemohla nadále zůstat. Báry zdravotní stav nebyl s útulkovým režimem moc slučitelný, a tak jsme se domluvily na přesunu k nám. Do útulku se tak vydala paní Lenka H., která má již v doživotní péči fenečku Monu a Barborku odvezla. Podle zpráv z útulku měla Barborka trpět pravděpodobně epilepsií, což se naštěstí zatím nepotvrdilo. Dále Barborka velmi špatně vidí na jedno oko a má problémy s dýcháním. V době přijetí k nám, také chroptila a měla velký otok hlavy. V současné době je její stav mnohem lepší, otok se nám podařilo vyřešit a doposud neměla jediný záchvat. Nyní jsou v řešení oči a chroptění, které už není zdaleka tak silné, jako v době přijetí. Barborku tak v čeká rhinoskopie (vyšetření nosních dutin) a posléze se zaměříme na příčinu problému s jejím zrakem. Co se týká Barborčiny povahy, tak k lidem je neskutečně přátelská, ale co se týká ostatních psů, tak vůči nim je spíše dominantnější. Kočky sem tam prožene, ale nic víc.. Vzhledem k tomu, že jsou Barborce teprve 2 roky, tak uvidíme, jak dopadnou zbylá vyšetření a podle toho se rozhodne, zda by nemohla jít třeba i do klasické adopce. Moc tomu ale nevěříme 🙁 Pro Barborku tak hledáme někoho se srdíčkem na správném místě, kdo by ji rád virtuálně adoptoval a stal se tak jejím patronem. O virtuální adopci více na záložce Psi k virtuální adopci .
BĚTKA UVOLNĚNA DO KLASICKÉ ADOPCE.

♥️ Mona

Monu jsme převzali v září 2019 rovněž ze stejného útulku odkud hledala dlouhou dobu domov. Mona je krásná psí dáma, která vzhledem ke svému stáří, ale také ne příliš dobrému zdravotnímu stavu není vhodná do klasické adopce, a tak zůstává jako doživotní dočaska v našem spolku. 
Mona má několik menších zdravotních problémů, které jsou však úměrné k jejímu věku. Horší je, že jí před časem musela být odebrána slezina, a to z důvodu jejího rozšíření, což většinou signalizuje nějaký jiný závažný zdravotní problém. Monu nyní čeká další podrobné vyšetření, které snad dopadne dobře a žádné další zdravotní problémy se neukáží. Pokud tomu tak bude, tak absence sleziny není pro Monu nějak víc zásadní. Ostatní orgány totiž v případě odebrání sleziny dokážou její funkci zastoupit a Mona tak může žít normálním, běžným psím životem..
Monuška je jinak moc veselá, elegantní psí dáma, která si dokáže kdekoliv sjednat pořádek. Krásně vychází i s kočičkami, které si dokáže také pěkně „srovnat do latě“. Je to taková správná psí šéfová, s kterou prý není v žádném případě nikdy nuda. I přes svůj věk dokáže prý vymýšlet neuvěřitelné kousky, kterými překvapuje a baví celou rodinu paní Lenky H., u které je Mona v doživotní péči.


V případě, že by někdo neměl zájem o virtuální adopci, ale přesto by chtěl Barborce nebo Moně nějak pomoci, uvádíme číslo našeho transparentního účtu vedeného u Moneta Money bank: 222680646/0600 do zprávy pro příjemce prosím uvádějte Barborka (Bětka) / Mona. Všem případným dárcům předem moc děkujeme!

Komentáře

komentářů