Podpořte vytvoření zázemí pro Nikyho a další psí seniory

Pro našeho psího dědulu Nika se snažíme najít pomoc už strašně dlouhou dobu. Niky nesnese být zavřený v kotci. V kotci se sebepoškozuje a dělá hrozný bordel. Oslovovali jsme s žádostí o pomoc různé organizace, dávali výzvy……i přes masivní sdílení se vhodné umístění nenašlo. Bohužel, o (nyní) již 13letého X BO, který je trošku problémový zájem není.

Poslední kapkou byly zprávy z dočasné péče, kde nyní Niky je. Kvůli sousedskému sporu se jeho kotec musí zrušit a nikde jinde tam pro něj není místo. Čas na přesun máme měsíc. Propadali jsme úplnému zoufalství, co dále….naštěstí se nám pro Nikyho podařilo najít skvělé řešení, a to vytvoření výběhu na pozemku paní Lenka Hrubesova, se kterou náš spolek spolupracuje již od samého začátku. Paní Lenka k sobě bere naše psí důchodce na dožití a již jich měla několik.

Pro Nika máme v plánu udělat výběh za pomocí bytelných, kovových plotových polí o rozloze 40m2. Kotec má svůj. Na fotografiích v příloze můžete vidět prostor pro kotec (od tulipánů dozadu) a na druhé fotce prostor pro výběh.

Až Niky svoje zázemí nebude potřebovat, tak bude sloužit dalším psím seniorům s tím, že časem bychom na pozemek přesunuli další kotce pro tyto staré nechtěné pejsky. Za tuto obrovskou nabídku strašně moc paní Lence děkujeme. Je opravdu minimum lidí, kteří se takovýmto pejskům věnují.

Celková předpokládaná částka za výběh s brankou, boudou, prací a přesun kotce je odhadována na 45.000 Kč. Pokud by jste nám s vytvořením zázemí pro Nika a další psí seniory rádi pomohli, budeme vám nesmírně vděčni. Pomůže jakákoliv libovolná částka…každá koruna se počítá.

Pro Nika jsme založili sbírku na Donio.cz. Pokud by rád někdo Nikymu a dalším psím seniorům něco přispěl, můžete skrze tento odkaz: https://www.donio.cz/pribeh/21018

Všem, kteří se rozhodnou Nikymu pomoci moc děkujeme. Velmi si vaší pomoci vážíme. S vaší pomocí se nám může podařit vytvořit vhodné zázemí pro psí seniory, které nikdo nechce🙏🙏🙏

Komentáře

komentářů