Blesk Tlapky

Rádi bychom poděkovali Blesk Tlapkám za podporu i článek.
Děkujeme my i Jacky…

AKTUALIZACE: Jack přešel pod Dočasky DeDe

Jack na první pohled vůbec nepřipomíná křížence německého ovčáka, místo třiceti kil váží pouze sedmnáct. Jeho majitel ho přivázal na krátký řetěz u svého luxusního domu a tam ho nechal osudu. Jack nikdy neměl boudu ani přístřešek a neměl se kam schovat ani v největších mrazech.

Jacka zachránila všímavá žena, která už se na jeho trápení nemohla koukat.

Případ nahlásila a pro psa si přijeli záchranáři ze spolku Německý ovčák v nouzi.

JACK má třetí stupeň podvýživy a Demodex po celém těle. Jde o závažné kožní onemocnění, které psa neuvěřitelně svědí. Zvíře si proto samo způsobuje velké rány, které hnisají a krvácí.

Jack dnes bydlí v Libčici nad Vltavou v dočasné péči spolku, kde se o něj stará jedna z dobrovolnic. Rozhodně nemá vyhráno, jeho zdravotní stav je kritický, a pokud přežije, bude léčba trvat měsíce a stát hodně peněz.

Pokud chcete zbídačené zvíře podpořit, pak můžete na transparentním účtu 222680646/0600. Záchranáři ze spolku Německý ovčák v nouzi uvítají i materiální pomoc.

Jack potřebuje hypoalergenní konzervy, Jitrocelovou a propolisovou mast, Propolis v prášku, Spirulinu, Chlorelu, zelený ječmen a Caninu na imunitu a kůži.

Adresa spolku: NO v nouzi z. s., Kruhová, 251 68 Kamenice, tel: 602 785 221

Jacka teď sice bolí každý dotek, přesto je abnormálně mazlivý a neskutečně hodný. Nechá se sebou manipulovat a je vděčný za každou péči. Nic takového totiž v životě na řetězu nepoznal.

I SDÍLENÍM MŮŽETE JACKOVI POMOCI!

zdroj: BLESK TLAPKY


Jacky


Komentáře

komentářů