Psi k adopci

Adoptujte pejska!

Pokud se Vám některý z pejsků, kteří jsou na této stránce „Psi k adopci“, líbí, přečtěte si naše podmínky adopce a napište nám co nejvíce o sobě na email: info@novnouzi.cz  nebo vyplňte formulář !

Na adopci si ještě netroufáte, ale o pejska máte opravdu zájem? Ozvěte se nám, existuje i forma dočasné péče, kdy se staráme o pejska, ale potřeby pro psa platí spolek!

Pokud byste nám chtěly pomoci i třeba jen na akcích, nebo cestujete a rádi fotíte? Vaše fotky můžou ukázat naše pejsky v lepším „světle“ a díky Vám sežene lépe domov!

Dalším nabídkám pomoci se také nebráníme, klidně napište / zavolejte.


Jimmy

Jimmy

Jimmy je tříletý NO, kterého našla naše úžasná dočasková teta Moni Ryanova a poskytla mu azyl do doby než se najde jeho pán….
Přestože je Jimmy nahlášený všude, tak se o něj nikdo doposud nepřihlásil….
z tohoto důvodu jsme ho vzali pod spolek a nyní může již odejít do nového domova.

Jimmy je zpočátku velmi nedůvěřivý, ale po nějaké době je z něho neskutečný mazel, který by pro pohlazení udělal úplně vše. Co se týká snášenlivosti, tak ostatní psy zvládá, kočky vůbec, ale větší hospodářská zvířata by měla být rovněž bez problémů.


Angie
Angie

Angie  (Enží)

Angie je cca 1-2 roky stará X BO s něčím menším:-). Je velmi přátelská a hravá. Jak je u „maliňáků“ typické, tak je i Angie neúnavná a vyžaduje hodně pohybu. Jinak je to bezproblémová fenečka, která by ráda měla své DOMA


Caesar
Caesar

Caesar

Caesarovi je 8 let a je to NO s PP. K nám se dostal potom, kdy ho majitel přivedl na veterinu, kde měl být Caesar utracen. Veterinář zdravého psa samozřejmě utratit odmítl a o pomoc jsme byli požádáni my….

Co se týká povahových vlastností, tak krom vrčení na veterináře jsme doposud nezaznamenali žádné jiné problémové chování. Naopak, zatím se Caesar projevuje jako bezproblémový a velmi přátelský. Co se týká zdravotního stavu, tak včera Caesar absolvoval důkladné vyšetření a to z důvodu problému při vyprazňování. Po provedeném RTG, sonu a vyšetření krve byl zjištěn pouze problém s prostatou a Caesar dostal léky. Jinak všechna provedená vyšetření ukázala, že až na problém s prostatozu je Caesar v naprostém pořádku.

Nyní se Caesar nachází v dočasné péči u Havlíčkova Brodu a hledá DOMOV, kde bude milován a hlavně, kde už ho ten jeho človíček nikdy nezklame.


Esso (Dessy)
Esso (Dessy)

Esso (Dessy)

 

Eso ma rtg, očkování, čipování. Pro Esu hledáme domov, kde bude mít k dispozici zahradu dostatečně velkou, aby mohl hlídat, běhat a přitom nerušil štěkotem sousedy (minizahrádky v zástavbě nejsou to pravé), rodinu, kde ale bude moci dovnitř. A to nejen kvůli svým kloubům, ale především své povaze. Doma nic nezničí, zvyklý na psy i kocky. Nicméně velmi špatně nese fakt, že se má o svého pána dělit. Proto by bylo lépe, aby byl jediným psem či šel ke psu, který toto ustojí. Byl by ideálním psem ke starším lidem, které nesrazí, kteří s ním nebudou chtít chodit na vycházky, ale se kterými bude trávit veškerý čas.

 

Adoptujte některého z nich!